Palanda pro Tomáška a jeho brášku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu s matracemi a úložným prostorem; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Věra Musilová
Patron příběhu

Věra Musilová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Tomášek je milý a zvídavý kluk, který si rád hraje. V září by měl nastoupit do školky a moc se tam těší. Bydlí s maminkou a dvěma bratry, maminka je v tuto chvíli na mateřské dovolené a pobírá dávky státní sociální podpory. V současné době všichni obývají jednu místnost, druhá je zcela prázdná a nevyužitá. Maminka by v ní dětem ráda zařídila dětský pokoj, bohužel ale nemá dostatek peněz na potřebný nábytek. Každý měsíc společně sedíme nad rodinným rozpočtem a počítáme, kolik peněz jí zbyde po úhradě nákladů na bydlení, proto vím, že nedokáže našetřit na palandu, kterou teď kluci potřebují nejvíc. A tak se společně obracíme na Patrona dětí s žádostí o příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,237 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého šikuly Tomáška

Malý Tomášek zanedlouho oslaví 4. narozeniny. Je to chytrý kluk, který se už moc těší, až v září nastoupí do školky. Vzhlíží ke svému staršímu bráškovi Domčovi a rád si hraje s mladším bráškou Aleškem. Dokonce mu občas půjčí i svá oblíbená autíčka.

Kluci mají svůj dětský pokoj, ten je ale zatím nevybavený. Tomášek by potřeboval postel, ideálně palandu, o kterou by se podělil se starším bráškou. Maminka, která je však v tuto chvíli na mateřské dovolené a pobírá sociální dávky, na palandu nedokáže našetřit. A tak moc prosí o pomoc. Jako samoživitelka totiž zvládne uhradit jen to nejnutnější.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě