Palanda pro Tondu a Kubu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Jan Vajsar
Patron příběhu

Mgr. Jan Vajsar

sociální pracovník

Komentář patrona

Kuba a Tonda jsou třináctiletá dvojčata, která nemají vlastní postel, a tak spí na zemi. Na postele totiž doma nejsou peníze. Já jsem klíčovým pracovníkem rodiny a snažím se pro ně získat nějakou podporu, aby zvládli období do září roku 2020, kdy se vrátí otec dětí z vězení a nastoupí do práce. Nyní je totiž maminka na péči i finanční zajištění 4 dětí sama, což pro ni není snadné, proto žádá o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,753 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své rodiny

Třináctiletá dvojčata Tonda a Kuba jsou moji dva šikulové. Tonda má moc rád hudbu a jednou by se chtěl naučit hrát na klavír, Kuba je zase velký sportovec. Naši rodinu doplňuje ještě patnáctiletá Štěpánka a téměř dvouletá Bětka. Tatínek dětí je aktuálně ve vězení, v září ho ale pustí, na což se všichni moc těšíme. Také už nutně potřebuji jeho pomoc, protože uživit 4 děti pro mě není snadné.

Nějaký čas jsme pobývali v azylovém domě, dnes už ale máme hezký podnájem. Situace je však taková, že si nemohu dovolit dětem pořídit pořádné postele. Jsem totiž na rodičovské dovolené s nejmladší dcerkou. Měli jsme také tu smůlu, že nás krátce po nastěhování vykradli, takže jsme přišli i o to málo, co jsme vlastnili.

Mně samotné nevadí spát na zemi, trápí mě ale, když na zem ukládám své děti. A tak bych vás na tomto místě chtěla moc poprosit o příspěvek na palandu pro svá dvojčata. Předem vám moc děkuji.

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě