Palanda pro Verunku a Eleanorku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu včetně matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Daniela  Lorenčíková
Patron příběhu

Bc. Daniela Lorenčíková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Eleanorka a Verunka žijí u svých prarodičů, kam je OSPOD umístil poté, co se o ně jejich rodiče řádně nestarali. Holčičky mají za sebou mnoho ošklivého a o svých rodičích nechtějí ani slyšet. Prarodiče ještě vychovávají další dvě vnoučata, takže se dohromady starají o 4 děti. Rádi by je všechny získali do pěstounské péče, zatím totiž figurují jen jako opatrovníci. Protože je péče o vnoučata stojí měsíčně nemalé peníze, nemohou si dovolit pořídit Verunce a Eleanorce pořádné postele. Proto se rozhodli požádat o pomoc vás.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Příběh sestřiček, které vyrůstají se svými prarodiči

Sedmiletá Eleanorka je pilná žačka, která půjde do 2. třídy. Ve škole se jí moc líbí, a i když má ráda prázdniny, docela se těší, až zase uvidí všechny své spolužáky. Její sestřička, čtyřletá Verunka, chodí do školky a moc ji baví malování a plavání.

Děvčata vyrůstají u své babičky a dědy, protože se o ně jejich rodiče nedokázali dobře postarat. Prarodiče se snaží, aby holkám nic nechybělo, bohužel jim ale spoustu věcí z finančních důvodů nemohou dopřát.

A protože ani Verunka, ani Eleanorka zatím nemají vlastní postele, rozhodla se babička požádat o pomoc s jejich pořízením Patrona dětí. Pojďme jim společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě