Palanda s přistýlkou pro Davídka, Sofinku a Naty

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

patrovou postel s výsuvným lůžkem, matracemi a úložným prostorem; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Zuzana  Petrová, DiS.
Patron příběhu

Zuzana Petrová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S početnou rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice v rámci evropského programu Podpora rozvoje rodičovských kompetencí. Rodiče se svými osmi dětmi žijí v pronajatém domku a finančně na tom nejsou dobře. Rodiče nyní žádají Patrona dětí o příspěvek na palandu s přistýlkou pro své tři školkové děti, Davídka, Sofinku a Natálku. Věřím, že ji díky dárcům Patrona dětí budou mít.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,458 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh početné rodiny, která se potýká s finanční nouzí

Davídek a Sofinka jsou tříletá dvojčata, která dělají téměř vše společně. Hrají si spolu, u stolu mají židličky vedle sebe, na procházkách se drží za ruce a společně dokonce i zlobí. Rodiče by jim nyní rádi pořídili novou palandu s přistýlkou, na které by své místo pro odpočinek našla i jejich starší sestřička Natálka, bohužel na ni ale nemají peníze.

Maminka s tatínkem mají osm dětí, které se snaží podporovat ve všech jejich zálibách. Maminka, vystudovaná zdravotní sestra, si hledá práci, zatím se jí ale nedaří, tatínek je na rodičovské dovolené. Rodina v tuto chvíli počítá každou korunu a na palandu nejsou peníze. Pojďme jim na ni přispět.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě