Palanda s přistýlkou pro tři brášky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu s přistýlkou a matracemi; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Lenka  Fišerová, DiS.
Patron příběhu

Lenka Fišerová, DiS.

sociální pracovnice OSPOD

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice na oddělení sociálně právní ochrany dětí. Rodina se nedávno přestěhovala do trochu lepšího bydlení (dříve žili všichni v jedné místnosti), kde mají chlapci svůj vlastní pokojíček. Rodiče už ale nemají peníze na to, aby jim pořídili postele. S velkými obtížemi se jim podařilo ušetřit na kauci na byt, na postele finance nezbyly. Kluci však nemohou věčně spát s rodiči v obývacím pokoji, pojďme jim proto s pořízením postelí pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,465 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých třech synků

S manželem, se kterým jsme spolu dlouhých 16 let, vychováváme tři synky. Nejstaršímu Míšovi bude 11 let a je to citlivý a pracovitý kluk. Ve škole mu pomáhá asistentka, protože mu jde učení trošku ztuha. Ze všech sil se ale snaží, aby měl co nejhezčí výsledky. Ve volném čase se rád projede na kole nebo si jde zaplavat. Devítiletému Milánkovi to jde naopak ve škole samo a domů nosí jen krásné známky. Je to také velký bojovník. Narodil se totiž předčasně a o své místo na světě se musel poprat. Nejmladší z našich chlapců je osmiletý Lukášek, který stejně jako jeho nejstarší bráška potřebuje ve škole pomoc asistentky. I on se ale moc snaží, abychom na něj byli my i jeho asistentka pyšní. Doma mi potom nejraději pomáhá s vařením a s taťkou rád zahradničí.

Když se narodil nejstarší syn, bylo mi 19 let. Můj manžel tehdy dokončoval školu a zpočátku se mu nedařilo najít si práci. Dostali jsme se tak do koloběhu dluhů, které dodnes splácíme. Oba pracujeme, naše příjmy jsou však nízké a po úhradě všeho nezbytného nám nic nezbyde.

Nedávno jsme se přestěhovali do většího bytu, kde mají kluci svůj pokojíček. Protože ale nemáme peníze na pořízení postelí, spí kluci s námi v obýváku. Byli bychom s manželem moc rádi, kdyby mohli kluci svůj pokojíček využívat naplno a konečně ho měli zařízený vším potřebným. Protože si to ale nemůžeme dovolit, prosíme o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě