Palandy pro Jardu, Kristiánka, Adámka a Claudinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dvě palandy; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Martina  Šedová
Patron příběhu

Mgr. Martina Šedová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou se potkávám v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, kam docházím jako sociální pracovník. Rodina se na naši službu obrátila v srpnu 2018. Jarda, Kristián, Adam a Claudinka žijí společně se svou matkou, otcem a nejmladší Izabelkou v malém bytě 2+1, kam se přestěhovali před rokem. Hradí zde poměrně vysoký nájem. Veškerá finanční zátěž leží na mamince, která je v současné době na rodičovské dovolené s nejmladší Izabelkou. Otec je nezaměstnaný. V současné době jim tak nezbývají finance na pořízení nových postelí pro děti, které jsou však nutně potřeba. Proto se rozhodli obrátit na Patrona dětí s žádostí o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,523 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své velké rodiny

V našem malém bytě bývá každý den poměrně veselo. S přítelem totiž máme 5 dětí, díky kterým se nikdy nenudíme. Nejstarší z nich je Jarda (9 let), rok po něm se narodil Kristián (8 let). Následoval Adámek (6 let) a Claudinka (4 roky), benjamínkem rodiny je potom Isabelka (1 rok).

Už rok bydlíme v bytě 2+1, kde hradíme poměrně vysoký nájem. Postupně se dětem snažíme vybavit pokoj pořádným nábytkem, stále nám však pro ně schází postele. Abychom v malém pokojíčku ušetřili co nejvíce místa, hodily by se nám nejvíce palandy. Protože jsem ale na rodičovské dovolené a přítel je nyní bohužel bez práce (ze zdravotních důvodů musel z poslední poslední práce odejít), nedokážeme z našich příjmů na nové postele ušetřit.

Přála bych si, aby děti mohly spát na pořádných postelích a ne na těch starých, nepohodlných, které mají teď. Mrzí mě, že jsme se s přítelem dostali do situace, kdy jim je nemůžeme dopřát. Věřím ale, že se nám časem podaří se z nelehké situace vymanit a náš život bude zase o něco veselejší. Teď ale potřebujeme pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě