Parádní léto plné zážitků pro Anetku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní dětský tábor

Obrázek daru
Monika  Phillips
Patron příběhu

Monika Phillips

rodinná známá

Komentář patrona

Anetku a její rodinu znám již několik let. Žijí spolu v pronajatém bytě v Praze. I když si její maminka nestěžuje a je ráda za to málo, co má, vím, že kvůli dluhům, které jí zůstaly po exmanželovi, je pro ní nesmírně náročné dopřát svým dětem to, co jiní pokládají za samozřejmost. Po zaplacení měsíčních nákladů jí bohužel nezbývají žádné finanční prostředky na cokoliv jiného než naprosté nutnosti. Anetka nosí oblečení po kamarádech, pro potraviny si rodina jezdí do potravinové banky. Anetka je bystrá a chytrá, hraje na hudební nástroje, ráda čte knihy. Touhle cestou se moc přimlouvám a děkuji za každý příspěvek, aby mohla jet na tábor a nemusela celé prázdniny trávit v Praze na sídlišti.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Anetky

Anetka je moc milá a rozumná dívka. Velmi mi doma pomáhá. Zvlášť teď v období COVID-19, kdy doma dělá úkoly se svým bratrem Jakubem. Anetka ve škole chodí na šachy. V minulosti se věnovala tanci a malování. Na nové škole v centru Prahy je však zcela vytížena, a tak kroužky jsme musely omezit. Má ráda přírodu. Anetka se ráda podívá na nová místa. Zvlášť teď, když je již delší domu izolována z důvodu šíření nákazy. Anetka by ráda jela na čtrnáctidenní letní tábor, který bude v srpnu 2020 v Českém Dubu. Tábor je pořádaný Římskokatolickou farností Praha Lhotka. Zde si Anetka užije s jinými dětmi letní sluníčko a také bude s fajn partou dětí.

Bohužel jsem matka samoživitelka, a tak je pro mne zaplacení tábora velkou čárou přes rozpočet. Proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu nesmírně vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě