Páťovi na školní obědy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně na 3 měsíce

Obrázek daru
Michaela  Buňata
Patron příběhu

Michaela Buňata

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Malého Páťu znám už od školky, je to chytrý, hodný a kamarádský kluk. Bohužel ho ale trápí bolesti spojené zejména s atopickým ekzémem, který mu ničí život. Snažím se jemu i jeho mamince pomáhat, jak jen to jde, protože osud je dost zkouší. Snad se k nim brzy konečně obrátí štěstí a budou oba spokojení a hlavně zdraví. Nyní však potřebují pomoc s úhradou školních obědů, na které maminka nemá peníze. Pojďme je společně podpořit.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Páti, který se pere s řadou zdravotních problémů

Osmiletý Páťa je šikovný kluk s velkým trápením. Kůži má pokrytou atopickým ekzémem, pere se také s astmatem a různými potravinovými alergiemi. Páťa ví, že se o svoji pokožku musí starat, přesto péči o ni někdy zanedbává, a tak ho v tom maminka musí hlídat. Občas je také trošku smutný, že si nemůže dát vše, na co má chuť, uvědomuje si však, že dieta je nutná pro jeho zdraví.

Páťa bydlí s maminkou, která si momentálně hledá práci. Rodina tak žije ze sociálních dávek, z dávek hmotné nouze a z výživného od Páťova otce. Protože jejich finanční situace není dlouhodobě dobrá, rozhodla se maminka požádat o pomoc s úhradou obědů ve školní jídelně do konce školního roku. Ať totiž počítá, jak počítá, na zaplacení stravného nemá dostatek peněz. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě