Patrikovi na mléčnou výživu a plenky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

mléčnou výživu a pleny, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Kateřina Ptáčková
Patron příběhu

Kateřina Ptáčková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jsem kamarádkou Patrikovy maminku už sedm let. Patrikovi je rok a půl, trpí intolerancí laktózy, alergiemi, chronickou rýmou, skoliózou zad a v neposlední řadě je u něj podezření na autismus. Jsou s maminkou sami. Jejich finanční situace je těžká, protože maminka musí nakupovat potraviny a léky pro alergiky. Za jakýkoliv příspěvek, který by ulehčil jejich finanční situaci, budou moc vděčni.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,764 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Patrika, který to od narození nemá jednoduché

Mého synka Patrika od narození ho provází smůla. Je mu teprve rok a půl, ale lékaři už mu diagnostikovali mnoho nemocí a poruch. Kromě atopického ekzému a skoliózou trpí různými alergiemi, například alergií na laktózu. Nyní mají podezření, že Patrik trpí autismem. Čekáme na různá vyšetření a modlím se, aby autismus nediagnostikovali. Už tak to má hrozně těžké.

Jsem na Patrika sama, otec o něj nejeví zájem. Nemám peníze na to mu kupovat mléčnou výživu a potraviny, na které nemá alergii. Kdykoliv sní něco, co nemůže, osype se a zůstávají mu pak jizvy. Kvůli skolióze musíme doma cvičit. A všemožné léky na alergie také představují velkou čáru přes náš rozpočet.

Potřebovala bych mu nakoupit mléčnou výživu, na kterou by nebyl alergický, a také plínky, proto jsem se rozhodla požádat o pomoc touto cestou. Jakýkoliv příspěvek by mě a Patrikovi udělal obrovskou radost. Děkujeme!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě