Patrová postel pro Klárku a její sourozence

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

patrovou postel s přistýlkou pro tři děti, dar zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Rita Levinská
Patron příběhu

Rita Levinská

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Klárčinou rodinou jsem se setkala v rámci svého povolání sociální pracovnice. Spolupracuji s rodinami, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci a nedokážou si pomoci sami. Klárka je nejstarší ze čtyř sourozenců, o které se stará jenom maminka, která je na rodičovské dovolené. Historie rodiny je velmi těžká a pro děti traumatizující, ale navzdory minulosti je rodina soudržná, pozitivní a mají stále víru v lepší budoucnost. Maminka ale přes všechnu svou energii a odhodlání nedokáže dopřát dětem všechno, co by potřebovaly, například novou postel. Žádáme proto Patrona dětí o příspěvek na patrovou postel s výsuvným lůžkem, kde se by se všichni tři starší sourozenci krásně a pohodlně vyspali. Děkujeme.

Společně jsme vybrali
celou částku 11,793 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Klárky, jejíž rodina se octla v těžké finanční situaci

Klárce je devět let a jednou z ní bude skvělá maminka. Ze všeho nejraději se totiž stará o svou nejmladší sestřičku. Chová ji, přebaluje, hraje si s ní a nedá na ni dopustit, stejně jako na svou druhou sestřičku a malého bratříčka. Domácnost vede její maminka samoživitelka, která dělá všechno pro to, aby dětem nic nechybělo, ačkoliv je rodina ve finanční tísni.

Rodina zažila těžkosti, které si nejspíš nedokážeme představit. Ale díkybohu jsou po dlouhé době všichni zas pohromadě a Klárčina maminka věří, že všechno nakonec dobře dopadne. Ačkoliv s penězi hospodaří opatrně, nedokáže našetřit dětem na všechno, co by potřebovaly, například na kvalitní postel, ve které by se pořádně vyspaly.

Najít postel, která by se vešla do jejich malého bytu, a ve které by se pohodlně vyspaly tři děti, není jednoduchá záležitost. Patrová postel se ale ukázala jako ideální řešení. Děti se možná pohádají o horní palandu, ale určitě se jim bude spát lépe, než se jim spalo doposud a jejich maminka bude mít o starost méně. Přispějeme? Klárka její sourozenci budou moc rádi.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě