Pavlínce na zubní korunku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

celokeramickou zirkonovou korunku

Obrázek daru
Mgr. Jana  Staňková
Patron příběhu

Mgr. Jana Staňková

vychovatelka DD a ŠJ Nechanice

Komentář patrona

Pracuji jako vychovatelka a předsedkyně Spolku přátel dětí DD Nechanice. Snažím se dětem, které žijí v našem dětském domově, pomáhat, co můžu. Pavlínka má rodiče alkoholiky a bez pomoci cizích lidí by nadále chodila po světě s černým předním zubem. A v patnácti letech jí to sebevědomí, které má tolik snížené z dětství u rodičů, určitě neposílí.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Pavlínce, která potřebuje nový zoubek

Pavlínce je 15 let a už druhým rokem bydlí v dětském domově. Připojila se tak ke svojí sestřičce a bratříčkovi, kteří v něm žijí už 5 let. Je jim 11 a 12 let.

Děti původně bydleli v Hradci Králové, kde většinu času trávily venku na sídlišti, a to i v noci. Jejich rodiče vysedávali každý večer po hospodách a vraceli se domů opilí. Proto jim byly děti soudně odebrány a nyní tráví své dětství v dětském domově.

Pavlínka je moc hezká slečna, která se ale skoro vůbec neusmívá. Její přední zub je totiž celý černý a Pavlínka ho nechce ukazovat. Poškodila si ho ve škole, kde spadla ze schodů. Rodiče jí však následnou péči odmítli financovat. Pomůžeme Pavlínce ke krásnějšímu úsměvu?

P. S. Jméno dítěte bylo v příběhu změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě