Pétě na letní muzikálovou školu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní muzikálovou školu

Obrázek daru
Bc. Renata Šimíčková
Patron příběhu

Bc. Renata Šimíčková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Péťa je milá a vstřícná slečna, která ve škole prospívá s vyznamenáním. Zajímá se o hudbu, chodí na sborový zpěv a ráda sportuje. Letos by ráda jela na letní tábor, v rodině na něj ale nejsou peníze. Pétina maminka je v domácnosti, její manžel pracuje. O děti výborně pečují, dobře se starají také o jejich dům. Bohužel jim nyní nezbývají peníze na tábor, a tak se rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,990 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh zpěvačky a pilné žáčky Péti

Čtrnáctiletá Péťa moc ráda zpívá a poslouchá muziku. Nepohrdne ale ani sportem a s chutí vyrazí na kolečkové brusle nebo kolo, nebojí se ani pořádného sjezdu na lyžích. Navštěvuje základní uměleckou školu, kde se věnuje sborovému zpěvu, chodí ale také do kroužku kreslení a na gymnastiku.

S blížícím se létem se maminky přišla zeptat, jak to letos bude s táborem. Moc ráda by totiž odjela na muzikálový tábor, kde by se mohla věnovat svému milovaného zpěvu ve společnosti své kamarádky, se kterou tvoří nerozlučnou dvojku. Maminka jí však musela říct, že na letní tábor bohužel nemá peníze.

Rodiče se totiž dohromady starají o 4 děti ve věku od tří do čtrnácti let. A jak už to tak bývá, děti jsou často nemocné, a tak se mamince nedaří udržet si stálé zaměstnání. Do rodinného rozpočtu ale přispívá příjmem z brigád, kterých má požehnaně. Její manžel pracuje na plný úvazek.

Rodině finance vystačí na ty nejdůležitější výdaje a náklady na život, na letní tábory pro děti už však nezbývá. Protože ale chtějí Pétě splnit její velký sen, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí. Péťa si to zaslouží už proto, že pomáhá s péčí o sourozence a na vysvědčení má díky své píli vždy vyznamenání.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě