Plavecký kurz pro sourozence

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plavecký výcvik pro 4 děti

Obrázek daru
Mgr. Gabriela  Marešová
Patron příběhu

Mgr. Gabriela Marešová

sociální pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Rodinu vedeme v evidenci OSPOD od roku 2013. Jedná se o sociálně slabou rodinu, v níž maminka samoživitelka pečuje o svých šest nezletilých dětí. Maminka je dlouhodobě příjemcem dávek státní sociální podpory a dávky ze systému hmotné nouze. Nyní potřebuje uhradit plavecký výcvik pro své 4 děti, který probíhá v rámci školní výuky, a tudíž je pro děti povinný.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,120 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Vždy jsem snila o velké a šťastné rodině. Tento sen se mi z části splnil – jsem maminkou celkem 6 dětí, takže je nás doma opravdu hodně. Otec dětí s námi bohužel nežije, na výchovu nepřispívá, o naši rodinu nejeví žádný zájem. Své děti tak vychovávám sama.

Smutnou pravdou je, že žijeme ze sociálních dávek. Mám sice pravidelnou celoroční brigádu, ale vzhledem k tomu, že pro své nejmenší děti nemám hlídání, nemohu pracovat více jak pár hodin denně. Trápí nás proto nedostatek peněz.

Lukáška, Kubu, Ondru a Elisabethku teď čeká v rámci školní výuky kurz plavání. Jedná se o povinný výcvik, který prostě musí být zaplacen. Ve škole se ale nikdo neptá, jestli na to máme dostatek financí. Proto bych chtěla požádat o pomoc s úhradou právě tohoto plaveckého výcviku.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě