Plenky a dětská výživa pro Davídka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické zboží a dětskou stravu, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Šárka  Jirošová
Patron příběhu

Šárka Jirošová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Davidem a jeho maminkou jsem se setkala v rámci svého povolání sociální pracovnice. Maminka pracovala mnoho let v zahraničí, kde má David otce i prarodiče. Současná situace jim už ale nedovolí cestovat a nachází se v tíživé finanční situaci, protože maminka neobdržela výživné, má příjmy pouze z rodičovského příspěvku. Finanční pomoc by využila na dětskou stravu a plenky pro Davida, byla by vděčna i za ten nejmenší příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,982 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny, která se ocitla v nouzi

Žiji sama se svým synem Davidem, kterému je skoro rok. Rádi se spolu smějeme a blbneme, David je hrozně veselý, sotva kdy pláče, ale nemáme to snadné. Davidův otec žije v zahraničí a neplatí na něj výživné, doma se máme sotva na koho obrátit. Sama jsem přišla o zaměstnání a v době epidemie koronaviru se nová práce těžko shání, takže nemám jak Davidovi koupit všechno, co potřebuje.

Ráda bych požádala touto cestou o příspěvek na Davidovu stravu a plenky. Věřím, že se brzy postavíme na vlastní nohy, ale nyní opravdu potřebujeme pomocnou ruku. Budeme vděčni i za ten nejmenší příspěvek. Mnohokrát děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě