Plenky a dětská výživa pro Dominku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu, plenky a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Lenka  Klíčová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Klíčová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Domča je půlroční holčička, s jejíž rodinou pracuji jako sociální pracovnice už několik let. Naše spolupráce začínala řešením vzdělávání Domčiných starších sourozenců. Maminčino těhotenství bylo komplikované, ona i maminka jsou ale velké bojovnice. Dominka je však stále hodně nemocná a při svém nízkém věku měla antibiotika víckrát než průměrný dospělý člověk. Kvůli současnému zdravotnímu stavu ji čeká vyšetření u dalších odborníků. Náklady na léčiva a antibiotika tvoří významnou součást rodinného rozpočtu, občas se tak stává, že na něco nezbývají peníze. Proto bych chtěla požádat o příspěvek na plenky, dětskou výživu a hygienické potřeby, což rodině ohromně pomůže.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,450 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh benjamínka rodiny Dominky

Jsem maminkou čtyř dětí, které vychovávám se svým partnerem. Nejmladším dítkem je naše půlroční Dominička, která nám od svého narození dělá jen radost. Je to náš smíšek. Bohužel je ale často nemocná, několikrát už měla velmi silná antibiotika. Zanedlouho ji čeká kvůli dýchacím problémům vyšetření na imunologii a alergologii.

Náklady na léky, které Dominička potřebuje, výrazně zatěžují náš rodinný rozpočet. S partnerem se snažíme, aby našim dětem nic nechybělo, je to ale těžké. Proto bychom vás chtěli požádat o příspěvek na plenky, hygienické potřeby a dětskou výživu pro Dominičku. Díky vaší podpoře budeme žít alespoň chvilku beze strachu, zda nám na všechno potřebné zbydou peníze.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě