Plenky a dětská výživa pro Haničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Daniela Bendlová
Patron příběhu

Daniela Bendlová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminky Haničky znám od dětství, byla se svými mladšími sestrami jako nezletilá umístěna do ústavního zařízení, kde zůstala až do své zletilosti. Po ukončení pobytu se vrátila ke své matce, ale po čase se octla na ulici. Před dvěma lety se na nás obrátila s tím, že je těhotná, a že nemá kam jít. Byla umístěna do azylového domu, kde se jí narodila Hanička, o kterou velmi dobře pečuje. Maminka sehnala pro sebe a svou dceru podnájem a začíná od začátku, ale bohužel je stále ve finanční tísni. Žádá proto o pomoc touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,926 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Haničky, jejíž maminka je v těžké situaci

Hanička je roční miminko. Je zcela zdravá, zvídavá a miluje hračky, hlavně ty, co umí vyhrávat veselou melodii. Na celém světě má jen maminku, která na ni nedá dopustit. Bohužel se nachází v obtížné finanční situaci.

Haniččina maminka zažila mnoho těžkostí a útrap, nyní se ale i s dcerou staví na vlastní nohy. Našla teď sobě a dceři podnájem, ale bohužel ještě nevydělává tolik peněz, aby pokryla veškeré své výdaje. Nezbývají jí peníze na plenky a vlhčené ubrousky, ani na dětskou výživu. Protože nechce, aby Hanička strádala, požádala o pomoc Patrona dětí. Přispějme a ukažme Haničce a její mamince, že nejsou na světě samy!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě