Plenky a dětská výživa pro Janičku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

mléčnou výživu, kaši a plenky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Zuzana  Svobodová
Patron příběhu

Zuzana Svobodová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Janička je šestiměsíční miminko, jehož maminka zatím neměla v životě moc štěstí. Janiččina babička zemřela dávno před narozením své vnučky a děda se o ni nikdy nezajímal. Aktuálně je ve vězení, protože před lety zneužíval a týral svoji dceru, Janiččinu maminku. Ta žila dlouho v dětském domově, pak si ji ale k sobě vzala babička. Maminka si dodělává školu a snaží se být dobrou mámou, její bývalý partner, otec Janičky, jí však neustále dělá potíže. Není sice zapsaný v rodném listě dítěte, na dceru si ale dělá nároky. Svoji partnerku přitom týral a vzal jí všechny peníze. Maminka dělá všechno pro to, aby Janičce nic nechybělo, bohužel je však téměř bez peněz. Proto s mojí pomocí prosí o příspěvek na plenky a dětskou výživu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,786 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví svůj příběh plný bolesti a ztrát

Jsem osmnáctiletá maminka půlroční Janičky a bydlíme spolu u mojí babičky. Bývalý partner, otec mojí holčičky, od nás odešel a já jsem za to ráda. Ubližoval mi a byl zlý i na babičku. Měla jsem a mám z něj strach, proto jsem ho neuvedla do rodného listu. Bojím se totiž, že by se mi malou snažil vzít.

Můj život nikdy nebyl snadný. V dětství jsem byla dva roky zneužívána nevlastním otcem a bála se to říct mamince. Vyhrožoval, že jí ublíží. Pak mi ale jednou moje babička řekla, že ví, že se něco děje, a ať jí to všechno povím. Došla se mnou na policii a nevlastního otce ještě ten den zavřeli. Pak ale zemřela moje maminka a já se dostala do dětského domova, kde jsem žila od 13 do 17 let. Potom si mě k sobě vzala babička, to už jsem byla těhotná.

Snažím se, aby Janičce nic nechybělo, ale jsem téměř bez peněz. Proto vám budu nesmírně vděčná za příspěvek na plenky a dětskou výživu pro moji Janičku. Na světě už mám jen ji a babičku. Moc vám děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě