Plenky a dětská výživa pro Kristiánka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu a plenky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Ivana  Liška Carbochová, Dis.
Patron příběhu

Ivana Liška Carbochová, Dis.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou malého Kristiánka spolupracuji již druhým rokem. Jeho rodiče se nachází ve složité životní situaci, kdy otec z důvodu zdravotních komplikací nepracuje. Výpad jednoho příjmu je v rodině znát, aktuálně žijí převážně z maminčina rodičovského příspěvku a příspěvku na péči. Se svými čtyřmi dětmi žijí na ubytovně, a i když se jim snaží poskytnout vše potřebné, na některé základní potřeby jim nezbývají peníze. Kristiánek je veselý a zvídavý chlapeček a jeho maminka se o něj příkladně stará. Nyní ale potřebuje pomoc s úhradou hygienických potřeb a dětské výživy, proto s mojí podporou žádá o finanční příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,435 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého Kristiánka, který žije s rodiči a sourozenci na ubytovně

Kristiánek (1 rok) bydlí s rodiči a sourozenci na ubytovně, kde mají k dispozici dva pokoje. Maminka je s Kristiánkem na rodičovské dovolené a tatínek kvůli zdravotním problémům nepracuje, jejich životy jsou tak plné starostí o peníze. Nakupují jen to nejlevnější, hledají cesty, kde ušetřit.

Velkou položku v rodinném rozpočtu tvoří nákup plenek a dětské výživy pro Kristiánka. A někdy se stává, že na to nejsou finance a rodiče si musí půjčovat. Aby se však nemuseli dále zadlužovat, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí.

Rodiče aktivně spolupracují s pomáhajícími organizacemi a snaží se ze všech sil zabezpečit své 4 děti. Pevně věří, že se jejich situace zlepší, až tatínek nastoupí zpátky do zaměstnání. Zatím ale potřebují pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě