Plenky a dětská výživa pro malou Michalku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a výživu, dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Za rodinou Michalky jezdím pravidelně od května 2018. Rodina se dostala do finanční tísně, když Michalčin tatínek šel do vězení a Michalčina maminka zůstala na všechno sama. Naštěstí je to velmi statečná a silná žena, která se brzy vzpamatovala z prvotního šoku a poskytuje svým dcerám všechnu možnou péči. Vzhledem k tomu, že tatínek na Michalku nepřispívá, a že maminka na rodičovské dovolené, tak nezbývají peníze na potraviny a hygienické potřeby pro Michalku. Proto se maminka rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,550 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své dcery Michalky

Michalka je nejmladší z mých pěti dcer. Je velmi šikovná, miluje společnost svých starších sester, začíná žvatlat a poznávat svět kolem sebe.

Michalčin tatínek nedávno nastoupil do výkonu trestu odnětí svobody a zůstala jsem na vše sama. Začátky byly těžké, ale teď žiji s dcerami v pronajatém bytě, který nám vyhovuje, žijeme skromně a pro své dcery dělám maximum. Bohužel jsem na rodičovské dovolené a veškeré příjmy dám na nájem, tudíž nemohu zakoupit malé Michalce základní věci jako plenky nebo dětskou výživu.

To, že nemohu Michalce dopřát péči, kterou si zaslouží každé dítě, mi dělá velké starosti, proto jsem se rozhodla se obrátit na Patrona dětí. Sama to nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě