Plenky a dětská výživa pro malou Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

pleny, příkrmy a kosmetiku, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Petra Vrbová
Patron příběhu

Petra Vrbová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Rodinu Natálky znám několik let, spolupracujeme v rámci poskytování sociálních služeb. Rodina o sedmi členech bydlí v nájemním bytě o velikosti 2+1, kde nemají zapojený vodovod. Jsou ve finanční tísni a situace je ještě těžší kvůli epidemii koronaviru, kvůli které se odložil nástup Natálčina otce do práce. Nesmírně by ocenili příspěvek na Natálčiny plenky a příkrmy, které nutně potřebuje.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,199 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Natálky, jejíž rodina je ve finanční tísni

Natálce je teprve deset měsíců, ale už poznává svět kolem sebe a je z něj nadšená. Je z celé rodiny nejmladší, má čtyři starší sourozence a rodiče, kteří ji střeží na každém kroku. Situace ale není zdaleka tak růžová.

Rodina žije v nevyhovujícím ubytování, kde neteče voda, a které je po sedmičlennou rodinu příliš malé. Situaci ještě zhoršila epidemie koronaviru, kdy je téměř nemožné najít práci a úspory se jim tenčí. Navíc mají velký strach z nákazy. Natálka by potřebovala přesnídávky a plenky, ale rodiče bohužel nemají na tyto běžné potřeby peníze a netuší, jak dlouho bude celá tato krize trvat, a kdy se tatínek bude moci vrátit do práce.

Na radu své sociální pracovnice požádali o pomoc Patrona dětí a doufají v jakýkoliv příspěvek na plenky a výživu pro Natálku. Koronavirová epidemie nás zasáhla všechny, ale rodiny ve finanční tísni zasáhla dvojnásob. Přispějme a ukažme, že na to nejsou sami!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě