Plenky a dětská výživa pro Tomáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Monika  Bednářová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Monika Bednářová, DiS.

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

S Tomáškovou rodinou spolupracuji od října 2018 v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi jako terénní sociální pracovnice. Tomáškova maminka bydlí se svým přítelem a třemi dětmi v městském bytě, kde nejsou vhodné podmínky pro příznivý vývoj dětí. Aktuálně se tak soustředíme na hledání nového bydlení. Tomáškův otec pobírá invalidní důchod a je omezený v určitých právních úkonech. Příležitostně si však přivydělává. Nyní, po porodu partnerky, se více zdržuje doma, aby pomohl v péči o matku samotnou, o novorozence i dvě dcery, které navštěvují mateřskou školu. Rodina se momentálně nachází v tíživé finanční situaci, kterou spolu řešíme. Protože peněz je v rodině opravdu nedostatek, žádají o pomoc s nákupem hygienických potřeb a dětské výživy.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,018 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Tomáška, jehož rodina se potýká s finanční tísní

Když se v únoru letošního roku naše čtyřčlenná rodina rozrostla o Tomáška, byli jsme nesmírně šťastní. S partnerem jsme sice další dítě neplánovali, teď jsme ale rádi, že ho máme.

Uživit 3 děti pro nás však není snadné. Partner je v invalidním důchodu a má určenou opatrovnici. Ta mu měsíčně vydává jen 200 korun, takže ho vlastně živím já. Naše rodina tak žije z mého rodičovského příspěvku a nízkých dávek hmotné nouze. Nemohu si dovolit koupit vůbec nic víc než nejzákladnější a nejlevnější věci. Nemáme dostatek peněz na ošacení, vybavení bytu, platbu školek.

Ve spolupráci se sociální pracovnicí se snažím naši situaci řešit, je to ale běh na dlouho trať. Ráda bych vás proto nyní poprosila o příspěvek na plenky a dětskou výživu pro Tomáška. Za ušetřené peníze bych totiž mohla svým dcerkám zaplatit například obědy ve školce, na které bych jinak neměla. Moc vám všem děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě