Plenky, hygienické potřeby a příkrmy pro Esterku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky, vlhčené ubrousky, dětskou kosmetiku a příkrmy; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminku Esterky znám od října loňského roku, kdy Esterka ještě nebyla na světě. Maminka má kromě ní ještě dva synky a je třeba zdůraznit, že se o své děti výborně stará. Je to bojovnice a silná žena, která pro své děti dělá maximum. Když ale zaplatí nájem a další pohledávky, moc peněz jí nezbyde. Situaci jí navíc komplikuje fakt, že otec chlapců neplatí výživné a Esterčin tatínek je ve výkonu trestu. Mamince by nyní moc pomohlo, kdyby se podařilo prostřednictvím Patrona dětí vybrat dostatek peněz na pořízení základních potřeb po Esterku, jako jsou plenky, hygienické potřeby a příkrmy. Naši pomoc si opravdu zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,379 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Esterky, jejíž maminka se sama stará o tři děti

Esterka (1 rok) je šikovná a zvídavá holčička, které všichni říkají Smíšku. Má dva starší brášky, prvňáčka Honzu a školkáčka Kubíka. Oba ji mají moc rádi a neváhají mamince s péčí o ni pomoci.

Maminka žije se svými dětmi v pronajatém bytě. Její příjem tvoří rodičovský příspěvek, přídavky na děti a dávky hmotné nouze. Otec chlapců se o své syny nezajímá a neplatí ani výživné. Esterčin tatínek je zase ve výkonu trestu odnětí svobody.

Když maminka zaplatí náklady na bydlení, potraviny, školu a školku, nezůstanou jí žádné peníze. Rodina tak nemá ani minimální finanční rezervu pro případ, že by se objevil nějaký mimořádný výdaj. A někdy bohužel nezbyde ani na vše potřebné.

Protože maminka nemá nikoho z rodiny, kdo by jí mohl podat pomocnou ruku, rozhodla se obrátit na Patrona dětí s prosbou o příspěvek na plenky, hygienické potřeby a dětskou výživu pro Esterku. Pojďme jí proto pomoci a dejme jí možnost konečně něco málo ušetřit.

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě