Plenky a hygienické potřeby pro Alexe a Adámka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou kosmetiku (plenky, ubrousky, krémy apod.); dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Laura  Bobůrková
Patron příběhu

Laura Bobůrková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Alex i Adámek jsou úžasní chlapci, kterým je dobře ve společnosti jiných dětí. Mají také rádi zvířata a procházky. Jejich maminku znám už několik let, bydlíme totiž v jednom domě a často si vzájemně pomáháme. Maminka bydlí společně se svými rodiči v bytě, kde musí platit opravdu vysoký nájem. Pobírá rodičovský příspěvek a alimenty na jedno dítě, většinu peněz ale spolknou právě náklady na bydlení, a tak se stává, že jí na některé potřebné věci už nezbývá. Rozhodla se proto obrátit na Patrona dětí s žádostí o příspěvek na hygienické potřeby a kosmetiku pro své dva synky.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,027 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh dvou mrňousků, Alexe a Adámka

Alex (2 roky) a Adámek (1 rok) jsou dva šikovní raráškové, kteří mají hlavy plné nápadů. Neustále vymýšlejí různé vylomeniny a nejraději mají hru na průzkumníky. Baví je totiž poznávat nové věci, takže je všechno neznámé ohromně zajímá.

Rodina bydlí v malém bytě, kde platí vysoký nájem. Bohužel se jim nedaří najít byt s nižším nájemným. Maminka je na rodičovské dovolené a pobírá alimenty na jedno dítě, většina jejích příjmů ale vystačí jen na bydlení a nejzákladnější potřeby. Proto bude moc vděčná, když jí společně vypomůžeme s pořízením plenek, hygienických potřeb a dětské kosmetiky pro její synky. Sama to totiž nezvládne a rodiče jí finančně přispět nemohou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě