Plenky a hygienické potřeby pro Elišku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky, vlhčené ubrousky, dětskou kosmetiku a cestovní postýlku; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Dana  Krychtálková
Patron příběhu

Dana Krychtálková

dětská lékařka

Komentář patrona

Jsem dětskou lékařkou a mám v péči malou Elišku, která se od narození potýká s projevy atopického ekzému. Rodiče se o Elišku vzorně starají, pravidelně chodí do poradny, hlídají všechna potřebná očkování. Protože se ale nacházejí ve finanční tísni, potřebují pomoc s nákupem plenek, hygienických potřeb a dětské kosmetiky. Velmi by také ocenili cestovní postýlku, kterou jistě využijí i pro dítě, které se jim zanedlouho narodí. Za vaši finanční podporu budou velmi vděční.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,280 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky

Osmnáctiměsíční Eliška je benjamínek naší rodiny. Je veselá, hravá a moc ráda jí. Má dva starší brášky, pětiletého Pavlíka a čtyřletého Petříka, a v říjnu se nám narodí další kluk.

Eliška je ještě maličká, a i když se už učí chodit na nočník, stále potřebuje plenky. Trápí ji také atopický ekzém, takže nakupujeme různé krémy. Protože se ale naše rodina nachází ve finanční tísni, je pro nás nesmírně náročné vše, co Eliška potřebuje, zafinancovat.

Naše rodina bydlí v rodinném domku. Manžel bohužel ze zdravotních důvodů nepracuje a pobírá podporu v nezaměstnanosti, která se postupně snižuje. Příjem naší rodiny je tak opravdu malý a momentálně nám nezbývají peníze na nákup plenek, hygienických potřeb a dětské kosmetiky. Proto vás moc prosím o pomoc.

Věřím, že až se manžel zotaví a začne pracovat, bude zase lépe. Teď to ale sami nezvládneme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě