Plenky a hygienické potřeby pro miminko

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Jana  Pešlová
Patron příběhu

Jana Pešlová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Maminka, která žádá Patrona dětí o pomoc, očekává v únoru narození svého druhého syna. Spolupracuji s ní už nějaký čas, v minulosti jsme společně řešily zejména její vztahové problémy s bývalým partnerem, ale také bydlení apod. Maminka je snaživá, finančně na tom však není dobře a potřebuje pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,134 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka očekává narození druhého dítěte a potřebuje pomoc

Jsem maminkou samoživitelkou téměř pětiletého chlapečka, kterému se zanedlouho narodí sourozenec. Otce dětí jsem musela opustit, protože byl agresivní a bil mě před očima našeho syna. V tom jsme nemohli žít.

V tuto chvíli hospodařím jen se sociálními dávkami a výživné od bývalého partnera řeším soudní cestou. Vzhledem k tomu, že má obrovské dluhy a o synka se nezajímá, nepočítám s tím, že bych se od něj dočkala nějaké pomoci.

Protože na tom finančně nejsem dobře, chtěla bych vás poprosit o příspěvek na hygienické potřeby a plenky pro své miminko, které by mělo přijít na svět začátkem února.

Váš finanční dar mi nesmírně pomůže v těžké životní situaci a usnadní mi první týdny po narození miminka. Alespoň chvilku děti budou mít maminku, která se nebojí toho, co přinese další den.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě