Plenky a hygienické potřeby pro mrňouska Petrušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Lenka  Plachá
Patron příběhu

Mgr. Lenka Plachá

asistentka praktického lékaře

Komentář patrona

Petrušku jsem viděla několikrát, když byla s rodiči v ordinaci praktického lékaře, kde již devátým rokem pracuji jako asistentka lékaře. Vím, že v současné době není jejich situace příznivá, a to zejména proto, že tatínek ztratil práci a maminka je na rodičovské dovolené. Rodina také očekává narození dalšího potomka. Proto by jim velmi pomohl příspěvek na plenky a hygienické potřeby pro jejich Petrušku.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,842 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny, která se ocitla ve finanční tísni

S manželem vychováváme dvouletou dcerku Petrušku, která je naší radostí. Moc ráda tančí a vaří ve své malé kuchyňce. Hodně se také těší na svého sourozence, který by se měl narodit za 5 měsíců.

Ještě donedávna jsme žili spokojeným životem, pak ale svět zachvátila pandemie koronaviru a vše se změnilo. Manžel pracoval ve firmě provádějící inventury, v tuto chvíli však pro něj není práce a tak je bez příjmů. Já jsem na rodičovské dovolené, ze které když uhradím nájem, zůstane mi 1 000 korun na potraviny, plenky a hygienické potřeby. A to nám opravdu nestačí.

A tak vás moc prosíme o pomoc. Budeme vděční za příspěvek na plenky, vlhčené ubrousky a dětskou kosmetiku pro naši Petrušku. Díky tomu nám zbydou peníze na jídlo. Předem moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě