Plenky a kojenecká výživa pro Izabellku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a kojeneckou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Kateřina Kováčová
Patron příběhu

Kateřina Kováčová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou jsme kamarádky už od školy. Má dvě dcerky, tříletou Barbarku a desetiměsíční Izabellku, a společně žijí v pronajatém bytě. Maminka byla dlouho vystavena domácímu násilí, ale našla v sobě sílu z nešťastného vztahu odejít. Protože je na výchovu dětí sama, nezbývá jí dostatek peněz na plenky a mléko pro Izabellku. Proto bych pro ně jako patronka jejich příběhu ráda požádala o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,735 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Izabellka je moje desetiměsíční holčička, která ráda kouká na pohádky nebo si sama hraje. Občas ale přibere i starší sestřičku, a to si potom spolu vydrží hrát třeba celý den. Izabellka už také začala sama cupitat, z čehož má obrovskou radost.

Od Izabellky otce jsem před časem odešla, protože mě bil. Když na mě zaútočil před dětmi, věděla jsem, že musíme pryč. Udala jsem ho na policii za domácí násilí a udělala za naším vztahem tlustou čáru.

Na děvčata jsem zůstala sama a jediným mým příjmem je zatím rodičovský příspěvek. To bohužel nestačí ani na nájem, natož na další potřebné věci. Izabellka potřebuje kojeneckou výživu a plenky, na které mi často bohužel nezbývají peníze. Proto prosím o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě