Plenky, příkrmy a kosmetika pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětské plenky, kosmetiku a příkrmy; dar zajišťuje MALL.CZ

Obrázek daru
MUDr. Hana  Kmoníčková
Patron příběhu

MUDr. Hana Kmoníčková

dětská lékařka

Komentář patrona

Jsem ošetřující lékařka malé Natálky.

Dívenka se narodila s mikrocefalií a srdeční vadou. Maminka Natálky se potýká s nedostatkem financí, žije s dcerkou a svojí matkou, která je vážně nemocná.

Natálka potřebuje plenky a dětskou kosmetiku, které jí nedráždí citlivou pokožku. Jelikož pomalu přibývá na váze, potřebuje kvalitní příkrmy, které by s chutí snědla. Toto všechno Natálčina maminka nezvládá v současné době financovat.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,084 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své malé Natálky

Natálka (2 roky) byla naším vymodleným dítětem. Bohužel se ale narodila s mikrocefalií a srdeční vadou způsobenou těhotenskou cukrovkou. Její motorický vývoj byl opožděný. Cvičením jsme toho hodně dohnaly, jen musíme nadále dbát na dobrou ortopedickou obuv. Natálka je v péči neurologa, kardiologa a genetického pracoviště. Kvůli nízké váze je sledována u dětské doktorky. S jídlem je to s ní těžké, nechce jíst. Chce to velkou trpělivost a arzenál různých fíglů, než ji nakrmím.

Starám se ještě o svou maminku, která špatně vidí a má další zdravotní obtíže (je po mrtvičkách a má demenci).

Všechno toto dohromady, navíc s insolvencí, mě trápí. Natálka potřebuje spoustu věcí, kosmetiku a plenky, co nedráždí její problematickou pokožku, kvalitní příkrmy, aby dobře prospívala. V mém rozpočtu ale teď chybí peníze. Rozhodla jsem se požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Zařídit Natálce hezký a zdravý život je mým největším úkolem.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě