Plenky a příkrmy pro Amirku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby (plenky, ubrousky, prací prášek pro alergika) a příkrmy; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Andrea  Předotová
Patron příběhu

Mgr. Andrea Předotová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Maminka malé Amirky je naše dlouholetá klientka, která žije v Česku se svými třemi dětmi. Má u nás trvalý pobyt a aktuálně je na rodičovské dovolené. Před zavedením mimořádných opatření si přivydělávala a měla alespoň nějaký příjem. Momentálně je však s dětmi doma a pobírá jen rodičovský příspěvek a přídavek na dítě. A protože bych jí v této těžké době ráda pomohla, obracím se na vás s prosbou o finanční pomoc, určenou na nákup plenek, hygienických potřeb a příkrmů pro malou Amirku.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,089 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny

Jsem maminkou tří dětí, které vychovávám se svým partnerem. Oba jsme cizinci, ale já už mám povolení k trvalému pobytu, zatímco partner na něj ještě čeká. Jsem na rodičovské dovolené a partner měl několik různých brigád, o ty však kvůli pandemii koronaviru a vládním nařízením přišel. A tak se nyní potýkáme s nedostatkem peněz.

Rádi bychom vás na tomto místě požádali o příspěvek na příkrmy, plenky a další hygienické potřeby, které potřebuje naše nejmladší dcerka Amirka. Díky tomu bychom ušetřili nějaké peníze na jídlo. Budeme vděční za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě