Plenky a příkrmy pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
MUDr. Hana  Kmoníčková
Patron příběhu

MUDr. Hana Kmoníčková

praktická lékařka pro děti a dorost

Komentář patrona

Jsem ošetřující dětskou lékařkou malé Natálky. Dívenka se narodila s mikrocefalií a srdeční vadou. Maminka Natálky se potýká s nedostatkem financí, žije s dcerkou a svojí matkou, která je vážně nemocná. Natálka potřebuje plenky, které jí nedráždí citlivou pokožku. Jelikož pomalu přibývá na váze, potřebuje i kvalitní příkrmy, které by s chutí snědla. Toto všechno Natálčina maminka nezvládá financovat.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,699 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Natálky, která si životem nese závažná onemocnění

Natálka (2 roky) byla naším vymodleným dítětem. Bohužel se narodila s mikrocefalií (vývojová porucha projevující se předčasným ukončením růstu mozku) a srdeční vadou, kterou zapříčinila těhotenská cukrovka. Její motorický vývoj je opožděný – nedávno ještě nelezla ani nechodila. Díky pravidelnému cvičení a rehabilitování se už ale na nožky postaví a má z toho obrovskou radost.

Natálka chodí na pravidelné kontroly k neurologovi a kardiologovi, kvůli své nízké váze ale dělá starosti své praktické lékařce. S jídlem totiž máme velký problém. Chce to velkou trpělivost a arzenál různých fíglů, než se mi ji podaří nakrmit. Konzumace jídla prostě není její oblíbenou činností.

Kromě Natálky se ještě starám o maminku, která špatně vidí, je po mrtvičkách a má demenci.

Pro mě jako samoživitelku není snadné to všechno finančně utáhnout. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Budu vděčná za příspěvek na plenky a příkrmy pro svoji dcerku. Ona je pro mě tím nejdůležitějším na světě.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě