Plenky pro ještě nenarozené miminko

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Jaroslava  Židková
Patron příběhu

Mgr. Jaroslava Židková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S maminkou, která vychovává čtyři děti a očekává narození pátého, spolupracuji v rámci aktivizační služby pro rodiče s dětmi od června roku 2019. Maminka je na péči o děti sama, výživné bohužel nedostává. Své děti miluje, pečlivě se o ně stará a snaží se jim vytvářet podmínky pro spokojené dětství. Bohužel se však potýká s nedostatkem peněz. Na své miminko se moc těší, biologický otec o něj však nejeví zájem. Pojďme jí v této nesnadné situaci pomoci a přispějme jí na plenky a hygienické potřeby, které bude pro své miminko potřebovat.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,863 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka se čtyřmi dětmi očekává narození pátého

Jsem rozvedenou maminkou čtyř dětí a páté je na cestě. O děti se starám sama, alimenty nedostávám a biologický otec mé ještě nenarozené dcerky o ni nejeví žádný zájem.

Už teď je pro mě těžké uživit čtyři děti a s pátým to bude ještě těžší. Proto bych vás chtěla poprosit o příspěvek na plenky a hygienické potřeby pro moji malou holčičku. První měsíce po porodu pro mě budou nesmírně náročné a skutečnost, že bych pro své miminko měla v začátku vše potřebné, by pro mě byla velkou úlevou. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě