Plenky pro Lukáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a vlhčené ubrousky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Kristýna  Ježková
Patron příběhu

Kristýna Ježková

učitelka

Komentář patrona

Do Lukáškovy rodiny docházím od října loňského roku, kdy byla mamince nabídnuta služba Individuálního vzdělávání dětí v domácím prostředí. Lukášek je prostřední ze tří dětí, je aktivní a jeví zájem o všechny činnosti i aktivity, které pro něj připravuji. Cílem domácího vzdělávání je připravit ho na vstup do mateřské školy. Při práci s ním se zaměřuji zejména na rozvoj jemné a hrubé motoriky, zrakové a sluchové rozlišování, vizuální paměť a komunikační schopnosti. A protože je Lukášek moc šikovný, ve všech těchto oblastech se už hodně zlepšil. S rodinou také krátkodobě spolupracuje kolegyně v rámci Sociálně aktivizační služby a oba rodiče hodnotí jako aktivní a snažící se řešit jejich nepříznivou sociální situaci. V tuto chvíli by jim velmi pomohl příspěvek na plenky pro Lukáška, jejichž nákup velmi výrazně zatěžuje už tak dost napjatý rozpočet. Jsem přesvědčená o tom, že si rodina naši pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,129 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny

Jsem maminkou tří malých dětí a společně s mým partnerem bydlíme v sociálně vyloučené lokalitě. Já jsem na mateřské dovolené a partner chodí do zaměstnání, bohužel však pracuje jen za minimální mzdu, a tak na tom finančně nejsme dobře. Obracíme každou korunu a občas se stane, že nám na něco nezbydou peníze.

Lukášek (2 roky) ještě nosí plenky a jejich pořizování tvoří velkou položku v našem rodinném rozpočtu. Proto bychom byli moc vděční za příspěvek, který nám umožní koupit dva balíky plenek a vlhčené ubrousky, se kterými si chvíli vystačíme. Za vaši pomoc vám budeme moc vděční.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě