Plenky pro malého Alfrédka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a vlhčené ubrousky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Pavlína  Bláhová
Patron příběhu

Mgr. Pavlína Bláhová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Alfrédkova maminka je mladá žena, která svého malého synka vychovává sama. Jeho tatínek je totiž ve výkonu trestu odnětí svobody. Maminka je slušná, snaživá, váží si každé pomoci a péči o syna zajišťuje velmi dobře. Bohužel je nucena vyhledávat pomoc potravinové banky, protože se nachází ve finanční tísni. Moc by jí proto pomohl finanční dar na nákup plenek a vlhčených ubrousků pro Alfrédka. Tyto věci jsou totiž dost drahé a jejich pořízení výrazně zatěžuje rodinný rozpočet.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,783 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka se spolu se svým ročním chlapečkem nachází ve finanční tísni

Jsem mladou maminkou ročního synka Alfrédka, kterého vychovávám sama. Jeho tatínek je momentálně ve vězení. Se synkem bydlíme v pronájmu, na jehož úhradu jde většina mých příjmů. Někdy se tak stává, že mi nezbyde ani na jídlo a musím požádat o pomoc v potravinové bance. Čas od času také řeším, kde vzít peníze na plenky, proto jsem se rozhodla vás požádat o pomoc právě s pořízením plenek a vlhčených ubrousků.

Alfrédek je úžasný kluk, který miluje dětská hřiště. Jsem ráda, že si zatím naši tíživou situaci neuvědomuje a věřím, že až povyroste, budu mu schopná vše potřebné pořídit sama. Než se tak ale stane, potřebuji vaši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě