Plenky pro malého Filípka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

pleny a vlhčené ubrousky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Simona  Malaníková
Patron příběhu

Simona Malaníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Filípkovým tatínkem spolupracuji jako terénní sociální pracovnice na zlepšení životní situace. Maminka Filípka opustila, když ji nejvíc potřeboval. Tatínek se mu snaží všechno vynahradit, ale jeho životní situace mu to momentálně neumožňuje. Pomoc v podobě příspěvku na hygienické pomůcky na tři měsíce by mu velmi pomohla.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,871 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh svého syna Filípka, který vyrůstá bez maminky

Filípka maminka opustila, když mu byl rok a půl a od té doby jsme s Filípkem sami dva. Třebaže nejsem jeho biologický otec, tak spolu máme hezký pevný vztah a snažím se mu dopřát všechno, co potřebuje. Filípek si se mnou nejraději hraje venku. Je to velký jedlík, miluje řízky a guláš. Vůbec nejvíc se těší na to, až bude dost velký na to jít do školky.

Bohužel jsem se ocitl kvůli zdravotním potížím ve finanční tísni. Jsem v invalidním důchodu a nemůžu si dovolit koupit Filípkovi ani pleny. Mrzí mě to, protože jsem mu vždycky chtěl i v naší těžké situaci dopřát to nejlepší. Velmi by mi pomohlo, kdybych měl pro syna pleny a vlhčené ubrousky alespoň na tři měsíce. Sám je ale zaplatit nedokážu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě