Plenky pro malého Luboška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky na šest měsíců (osm balení), dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Mgr. Simona  Malaníková
Patron příběhu

Mgr. Simona Malaníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Luboškem a jeho maminkou jsem se setkala v rámci svého povolání terénní sociální pracovnice. Lubošek je roční chlapeček, který začíná chodit a objevovat svět, jeho maminka je ale bohužel celoživotně upoutána na invalidní vozík. Její příjmy jsou tudíž omezené, otec na Luboška navíc nikterak nepřispívá. Dar v podobě hygienických pomůcek by jim velmi pomohl.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,240 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého Luboška, jehož maminka se ocitla v těžké situaci

Lubošek je roční chlapeček, který se na svět dívá svými zvídavými kukadly a je nadšen, když se kolem něj něco děje. Je naštěstí naprosto zdravý, jeho maminka je ale bohužel upoutána na invalidní vozík. Dělá všechno pro to, aby se o Luboška postarala, situace, ve které se ocitla, by však byla těžká i pro zdravého člověka.

Luboškův otec totiž na syna nepřispívá, ani se o něj nezajímá. Maminka je tudíž na všechno sama a nemá dost peněz na to, aby svému synkovi pořídila všechno potřebné. Lubošek se ještě nenaučil chodit na nočník a bude ještě pár měsíců potřebovat plenky, ty si ale jeho maminka momentálně nemůže dovolit pořídit.

Maminka pilně pracuje na tom, aby se osamostatnila, a věří, že jednoho dne bude schopna Luboška bez potíží zaopatřit. Teď ale potřebuje pomoc s nákupem plenek na půl roku. Pomůžeme?

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě