společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Požádejte o pomoc.

+
Moje zóna

Plenky pro malého Luboška

Přispívali jste na

plenky na šest měsíců (osm balení), dar zajišťuje MALL.cz

Mgr. Simona  Malaníková
Patron příběhu

Mgr. Simona Malaníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Luboškem a jeho maminkou jsem se setkala v rámci svého povolání terénní sociální pracovnice. Lubošek je roční chlapeček, který začíná chodit a objevovat svět, jeho maminka je ale bohužel celoživotně upoutána na invalidní vozík. Její příjmy jsou tudíž omezené, otec na Luboška navíc nikterak nepřispívá. Dar v podobě hygienických pomůcek by jim velmi pomohl.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,240 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého Luboška, jehož maminka se ocitla v těžké situaci

Lubošek je roční chlapeček, který se na svět dívá svými zvídavými kukadly a je nadšen, když se kolem něj něco děje. Je naštěstí naprosto zdravý, jeho maminka je ale bohužel upoutána na invalidní vozík. Dělá všechno pro to, aby se o Luboška postarala, situace, ve které se ocitla, by však byla těžká i pro zdravého člověka.

Luboškův otec totiž na syna nepřispívá, ani se o něj nezajímá. Maminka je tudíž na všechno sama a nemá dost peněz na to, aby svému synkovi pořídila všechno potřebné. Lubošek se ještě nenaučil chodit na nočník a bude ještě pár měsíců potřebovat plenky, ty si ale jeho maminka momentálně nemůže dovolit pořídit.

Maminka pilně pracuje na tom, aby se osamostatnila, a věří, že jednoho dne bude schopna Luboška bez potíží zaopatřit. Teď ale potřebuje pomoc s nákupem plenek na půl roku. Pomůžeme?

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě