Plenky pro malou Michalku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

pleny, ubrousky a přesnídávky, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Za rodinou Michalky jezdím pravidelně jako sociální pracovnice od roku 2018. Rodina to má těžké. Michalčin otec musel nastoupit do výkonu trestu a maminka zůstala na pět dcer úplně sama. Naštěstí je to statečná a schopná žena, která se v náročné situaci zorientovala, našla pro děti vhodný byt a snaží se jim poskytnout všechno potřebné. Bohužel jí nezbývají peníze na pleny, ubrousky a přesnídávky pro nejmenší Michalku a ráda by proto požádala o pomoc zde.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,690 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své malé dcery Michalky

Michalka je moje nejmenší dcera, budou jí dva roky. Je to upovídaná holčička, ráda si hraje, kouká na pohádky a miluje společnost svých čtyř starších sester. Jsou to všechno šikovné a statečné slečny a já pro ně dělám první poslední, třebaže se nacházíme v obtížné situaci.

Michalčina otce nedávno odvedli a musel nastoupit do výkonu trestu. Zůstala jsem na všech pět holčiček sama. Byl to hrozný šok, ale myslím, že jsme z nejhoršího venku. Našla jsem nám krásný byt, kde mají dcery spoustu místa na hraní. Bohužel mi po zaplacení nájmu nezbývají peníze na některé nutné věci, například na pleny, hygienické potřeby a přesnídávky pro Michalku.

Šetřím každou korunu, ale uživit pět dětí a mít na to jen jedny ruce není nic jednoduchého. Žádám proto o příspěvek na Michalčiny plenky, vlhčené ubrousky a přesnídávky zde. Budu vděčná i za ten nejmenší příspěvek. Mnohokrát vám děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě