Plenky pro mrňouska Alfrédka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a vlhčené ubrousky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Pavlína  Bláhová
Patron příběhu

Mgr. Pavlína Bláhová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Alfrédkova maminka je mladá žena, která svého malého synka vychovává sama. Jeho tatínek je totiž ve výkonu trestu odnětí svobody. Maminka je slušná, snaživá, váží si každé pomoci a péči o syna zajišťuje velmi dobře. Bohužel se potýká s nedostatkem peněz, proto by jí moc pomohl finanční dar na nákup plenek a vlhčených ubrousků pro Alfrédka. Naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,418 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o svém Alfrédkovi, kterého vychovává sama

Jsem mladou maminkou ročního synka Alfrédka, kterého vychovávám sama. Jeho tatínek je momentálně ve vězení. Se synkem bydlíme v pronájmu, na jehož úhradu jde většina mých příjmů. Jsme totiž odkázáni jen na rodičovský příspěvek a dávky v hmotné nouzi.

Ráda bych vás nyní poprosila o příspěvek na plenky a vlhčené ubrousky, jejichž pořizování výrazně zatěžuje rodinný rozpočet. Učím Alfrédka chodit na nočník, ale zatím se mi to moc nedaří.

Alfrédek je úžasný kluk, který miluje dětská hřiště. Jsem ráda, že si zatím naši tíživou situaci neuvědomuje a věřím, že až povyroste, budu mu schopná vše potřebné pořídit sama. Než se tak ale stane, potřebuji vaši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě