Plenky pro mrňouska Páťu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a dětskou kosmetiku; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Dana  Krychtálková
Patron příběhu

Dana Krychtálková

lékařka

Komentář patrona

Malého Páťu znám ze své ordinace dětského lékaře. Rodiče se o něj i jeho sourozence hezky starají, pravidelně s ním chodí do poradny i na další odborná vyšetření. Bohužel na tom finančně nejsou nejlépe, proto žádají o pomoc s pořízením plenek a dětské kosmetiky pro jejich synka.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,745 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny, která se ocitla ve finanční tísni

S manželem vychováváme 4 děti. Nejstaršímu Pavlíkovi je 5 let, následuje čtyřletý Péťa a dvouletá Eliška. Nejmladším členem naší rodiny je tříměsíční Páťa a právě pro něj žádáme o pomoc.

Uživit 4 děti pro nás není snadné. Manžel byl rok na nemocenské kvůli velkým problémům se zády. Nyní si našel práci, kterou může vykonávat i navzdory svým zdravotním potížím, a brigádu k tomu. První výplatu ale dostane až v lednu. Já jsem na mateřské dovolené.

Snažíme se dětem dopřát vše potřebné, peněz však stále máme zoufale málo. Rádi bychom vás proto nyní požádali o příspěvek na plenky a dětskou kosmetiku pro malého Páťu. Vaše pomoc nám pomůže překlenout těžké životní období a znovu se postavit na nohy. Předem vám moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě