Pomoc pro Honzíka s atopickým ekzémem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

šampóny, krémy a prací gely pro atopickou pokožku cca na 1 rok; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Jaroslava  Židková
Patron příběhu

Mgr. Jaroslava Židková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Honzíkovu maminku znám díky její spolupráci se Sociálně aktivizační službou pro rodiny s dětmi. Je zodpovědná, aktivně spolupracuje a snaží se řešit svoji nepříznivou sociální situaci. Ta se dotýká i jejího syna, který trpí atopickým ekzém a potřebuje speciální hygienickou a kosmetickou péči šetrnou k jeho kůži. Protože je však pořízení speciálních mycích gelů a pracích prášku nákladné, rozhodla se maminka požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,074 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého malého synka

Dvouletý Honzík je chytrý a bystrý kluk s velkýma očima, který nejvíc na světě miluje vláčky. Moc rád se proto prochází po nádraží, kde vydrží hodiny sedět na lavičce a sledovat vlaky. Můj mrňousek je v podstatě veselé a šťastné dítě, bohužel ho ale trápí atopický ekzém. A ten umí pořádně pozlobit.

Aby byla Honzíkova kůže co nejvíc v klidu, musím používat speciální mycí gely, krémy i prací prášky, které jsou však o dost dražší než jejich běžnější varianty. Situace je pro mě o to těžší, že jsem samoživitelka. Nedávno jsem navíc přestala pobírat rodičovský příspěvek a aktuálně si hledám práci, což pro mě není snadné. Kvůli synkovi nemůžu pracovat na směny a nemám žádné hlídání, takže jsou mé časové možnosti dost omezené.

Honzík už začal chodit do školky, kde se mu moc líbí. Jen je to pro něj velká změna a s každým novým aspektem v jeho životě se atopický ekzém bohužel o něco zhorší. Vnitřní příčiny jeho onemocnění neovlivním, ty vnější v podobě používání vhodných kosmetických a hygienických přípravků ale ano. Protože na tom však finančně nejsem dobře, rozhodla jsem se vás poprosit o příspěvek právě na nákup pracích prášků, šampónů a krémů na atopickou kůži. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě