Pomůcky do školy pro Kubíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky (penál, pastelky, nůžky apod.); dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Mgr. Jaroslava  Židková
Patron příběhu

Mgr. Jaroslava Židková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminku a její 4 děti jsem poznala v rámci výkonu svého povolání sociální pracovnice. Rodina využívá sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. Jakub je raubíř, jak se patří. Když před něj ale položíte puzzle nebo jinou skládačku, stane se z něj tichý a přemýšlivý kluk. Maminka se o něj i další své děti vzorně stará, bohužel jí ale chybí finanční zajištění na mnohdy základní potřeby. Aktuálně mu nemůže pořídit školní pomůcky, proto se rozhodla požádat o příspěvek Patrona dětí. Věřím, že společně jí dokážeme pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,020 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kubíka, který vyrůstá se třemi sourozenci a maminkou samoživitelkou

Devítiletý Kubík je přátelský kluk, který rád pomáhá všem okolo. Baví ho různé skládačky, hlavolamy a puzzle, vydrží u toho celé hodiny. Jako každý kluk ale umí i příkladně pozlobit.

Kubík má 2 sestřičky a malého brášku. Bydlí společně s maminkou, která je na jejich výchovu sama. Dělá, co může, aby dětem zajistila vše potřebné, ne vždy se jí to však daří. Její nejmladší syn se navíc potýká s astmatem a léky, které užívá, stojí nemalé peníze. Samotného Kubíka pak trápí vývojová vada horních končetin, takže potřebuje speciální péči. To vše se samozřejmě projevuje i v rodinném rozpočtu.

S příchodem nového školního roku se náklady dále zvyšují. Maminka si však v tuto chvíli už žádné další výdaje nemůže dovolit. Rozhodla se proto obrátit na Patrona dětí s žádostí o příspěvek na školní pomůcky právě pro Kubíka. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě