Poplatek do třídního fondu pro tanečnici Dominku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

poplatek do třídního fondu (výlety, kulturní akce, pracovní sešity, potřeby do výtvarné výchovy a doprava na plavání)

Obrázek daru
Marek  Janás
Patron příběhu

Marek Janás

sociální pracovník

Komentář patrona

Dominčinu rodinu znám již třetím rokem. Spolupracuji s nimi jako sociální pracovník. Dominčina maminka je v tuto chvíli na rodičovské dovolené a tatínek je nezaměstnaný. Rodina je tak závislá na dávkách státní sociální podpory a dávkách hmotné nouze. Rodiče se nyní obrátili na Patrona dětí s žádostí o příspěvek na poplatek do třídního fondu, který Domince zajistí účast na různých kulturních akcích pořádaných školou, umožní jí odjet na třídní výlet, jezdit na plavání apod. Pojďme Domince společně pomoci, zaslouží si to.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky Dominky

Desetiletá Dominka má ráda gymnastiku a tanec. Když je venku s kamarádkami, často je vidím, jak spolu cvičí nebo trénují taneční sestavu, kterou Dominka vymyslela. Jednou by se tanci chtěla plně věnovat a já doufám, že se jí tento sen splní.

S Dominkou, jejími čtyřmi sourozenci a mým manželem bydlíme v pronajatém rodinném domku na malém městě. Já jsem momentálně na rodičovské dovolené a manžel bohužel nepracuje. Finančně tak na tom nejsme dobře.

Tři z našich pěti chodí do školy, takže pro nás příchod nového školního roku znamená velkou finanční zátěž. Domince je teď potřeba uhradit poplatek do školního fondu, ze kterého se platí různé kulturní akce, výlety, ale také pracovní sešity, potřeby do výtvarné výchovy a doprava na plavání. A protože v našich finančních možnostech není této poplatek uhradit, prosíme o pomoc vás.

P. S. Jméno mé dcerky bylo v příběhu změněno. Děkuji za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě