Pořádná postel pro milovnici tance Lindu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel s matrací a úložným prostorem; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Denisa  Vildová
Patron příběhu

Denisa Vildová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Linda je krásná třináctiletá slečna, ji a její rodinu jsem poznala jako sociální pracovnice sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Linda je ze čtyř dětí, má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Rodina je pro ni vším a tak svůj volný čas tráví právě s nimi, případně se svými kamarády. Linda ve své rodině nachází potřebné citové zázemí a pocit bezpečí, k jejímu dalšímu rozvoji je ale potřeba i zázemí materiální. Poté co její rodiče po krachu firmy, která je zaměstnávala, přišli o práci, začaly se objevovat finanční problémy. K těm se přidal ještě strach a následná péče o dědečka, jež se stal v minulém roce obětí autonehody. Linda ve svém věku nemá vlastní postel, a protože je pořízení tohoto kusu nábytku nad finanční možnosti rodičů, obrací se na Patrona dětí s prosbou o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,824 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Lindy, která nemá vlastní postel

Třináctiletá Linda pochází z velké rodiny. Žije se svými rodiči, dvěma brášky, mladší sestřičkou a prarodiči. Všichni se mají moc rádi a tráví spolu hodně času. Linda má ráda hudbu a tanec a někdy se jí podaří k tanci strhnout úplně všechny.

Po citové stránce Linda nestrádá – její rodina ji miluje – co se materiálního zabezpečení týče, tam je to o něco horší. Linda například nemá vlastní postel. Zatím spí s rodiči a mladší sestřičkou na jedné posteli, což nevyhnutelně vede k tomu, že se pořádně nevyspí nikdo z nich. Rodiče by jí rádi pořídili vlastní postel, bohužel na to ale nemají dostatek peněz. Firma, v níž oba pracovali, totiž zkrachovala, a tak přišli o práci.

Pojďme jim v této těžké době pomoci a přispějme Lindě na pořádnou postel. Zaslouží si mít v malém bytě koutek jenom pro sebe.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě