Pořádná postel pro neposednou Miládku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Alena  Opasková
Patron příběhu

Alena Opasková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Miládku, její sestřičku a maminku znám už nějaký čas. Jsme sousedky a bydlíme ve stejném domě. Miládky maminka se bohužel potýká s finančními těžkostmi, a i když dělá vše pro to, aby své dcerky zabezpečila, ne vždy se jí to daří. Děvčata nyní potřebují nové postele, maminka si ale v žádném případě nemůže tak velký výdaj dovolit. Obrátila se proto s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,348 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh Miládky, která sní o vlastní posteli

Miládka (5 let) si ráda kreslí a miluje pohádky. Pořád si listuje v knížkách nebo v omalovánkách. Je hodně samostatná a ráda cokoli tvoří a vyrábí. Je to také zvídavá výletnice, kterou baví poznávat nová místa. Jednou z ní možná bude velká cestovatelka.

S Miládkou a její starší sestřičkou Barborkou (7 let) chodíme často na hřiště, jezdíme na koloběžkách nebo si kopeme s míčem. Snažím se, aby holky měly všechno, co potřebují, ale protože to pro mě není finančně zrovna snadné, občas na něco peníze nezbývají. A taková situace nastala právě teď.

Moje děvčata spí na jedné posteli. Jak ale rostou, začíná jim být postel malá, takže se jim už moc dobře nespí. Proto bych jim ráda pořídila nové postele. Bohužel si v tuto chvíli takový výdaj nemůžu dovolit, a tak se obracím na vás s prosbou o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě