Pořádná postel pro Sebíka a Vendulku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel pro dva (s výsuvným lůžkem); dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Leona  Sárköziová
Patron příběhu

Bc. Leona Sárköziová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Sebíka a Vendulku jsem poznala zhruba před dvěma měsíci, kdy jsem začala spolupracovat s jejich maminkou. Rodina se poměrně nedávno přistěhovala do našeho města a maminka sama nás kontaktovala s žádostí o pomoc. Maminka s dětmi obývá malý byt, v němž všichni spí na rozkládací pohovce. Maminka by dětem ráda pořídila postele, s ohledem na prostor se jeví jako nejvhodnější varianta postel s vysunovacím lůžkem, bohužel na ni ale nemá peníze. Momentálně si hledá práci, a protože je opravdu šikovná, věřím, že ve svém hledání bude brzy úspěšná. Řádně hradí nájemné, o děti se vzorně stará, její příjem je však v tuto chvíli opravdu malý, a proto se společně obracíme s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,516 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své rodiny

Jsem maminkou dvou mrňousků, pětiletého Sebíka a čtyřleté Vendulky, a společně bydlíme v bytě 1+1. S jejich tatínkem jsem se rozešla před dvěma lety, od té doby jsem na jejich výchovu sama. Výživné bohužel neplatí, momentálně je navíc ve výkonu trestu.

S dětmi společně sdílíme jednu rozkládací pohovku, na které si společně čteme, hrajeme a také spíme. Vím, že to pro zdravý spánek dětí není to nejlepší, bohužel se ale nacházím v situaci, kdy jim vlastní postele nemůžu pořídit.

Do listopadu loňského roku jsem pobírala rodičovský příspěvek, nyní jsem však vedená na úřadu práce, pobírám podporu v nezaměstnanosti a aktivně si hledám práci. Z mých příjmů zvládnu uhradit jen ty nejnutnější výdaje na život, na postele mi bohužel peníze nezbývají. A tak vás moc prosím o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě