Pořádná postel pro zpěváka Mikuláše

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel, dar zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Sophia  Dvořáková
Patron příběhu

Sophia Dvořáková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Příběh Mikuláše a jeho rodiny by vydal na knihu, která by byla o cestě maminky a jejích dětí. Tato cesta nebyla vždy jednoduchá, ale maminka dělá všechno pro to, aby dětem v životě nic nechybělo. Já se jako sociální pracovnice zapojuji ve chvíli, kdy se v rodině něco zašmodrchá. Mikuláš je ze všech svých sourozenců nejmladší a rád by se stal slavným zpěvákem, přitom je pokorný a bez řečí se vším doma pomáhá. V tuto chvíli v rodině nejsou finanční prostředky na vybavení domácnosti, Mikulášovi například chybí postel. Žádáme tudíž touto cestou o finanční podporu, který bude využita ve prospěch dětí v rodině. Děkujeme mnohokrát.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,812 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh zpěváka Mikuláše, jehož rodina se octla v obtížné situaci

Mikuláš je šikovný osmiletý klučina, který by se ze všeho nejraději stal slavným zpěvákem. Rozhodně to má v krvi. Dochází do kroužku zpěvu, učí své přátelé slova svých oblíbených písní a líbí se mu představa, že by jednoho dne vystupoval. Sny o velké slávě a koncertních sálech teď ale musí na chvíli stranou, protože se Mikulášova rodina nachází ve finanční tísni.

Mikulášova maminka je samoživitelka, která je na svých pět dětí dočista sama. Šetří, kde může, ale bohužel není schopna dát stranou tolik, aby rodině zajistila běžné potřeby, například vybavení do domácnosti. Byt, ve kterém rodina přebývá, je zařízen nábytkem ze sběrného dvora. Mikuláš má starou postel, která je pro spánek naprosto nevyhovující. Maminka ví, že je postel pro dítě naprostá samozřejmost, ale peníze na ni v rodině vskutku nezbývají.

Maminka se proto rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí a doufá, že díky Vašim příspěvkům bude moci pořídit Mikulášovi takovou postel, jakou by mělo mít každé dítě. Pohodlnou, měkkou, do které se bude každou noc těšit, a kde se mu bude moci zdát o budoucí kariéře slavného zpěváka.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě