společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Postel a pracovní židle pro šikovnou Aničku

Přispívali jste na

dětskou postel s matrací a pracovní židličku; dar zajišťuje MaxMax

Jitka  Uhlířová, DiS.
Patron příběhu

Jitka Uhlířová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Aničku znám od letošního roku ze svého povolání sociální pracovnice. Anička je velmi milá, tichá, stydlivá dívenka. Tatínek převzal svou dcerku a syna do své péče od jejich matky v roce 2017. Prostředí, ve kterém děti vyrůstají, je velmi skromné a rodina nemá mnoho finančních prostředků. V novém bydlišti chybí vybavení Aniččina i bratrova pokoje. Potřebují postele s matracemi a stůl se židlí ke školní přípravě. Doporučila jsem rodině oslovit Patrona dětí a pevně věřím, že budou mít štěstí a jejich sbírka se naplní.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,661 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh své Aničky

Anička a Adam žijí se mnou - svým tatínkem, mojí přítelkyní a našimi dvěma dětmi Ondřejem a Markétkou. Jejich maminka se o ně nemohla starat, proto jsou nyní v mé péči. Anička letos dokončila třetí třídu na základní škole, kde má asistentku, a Adámek půjde v září do první třídy. Žijeme na vesnici ve společné domácnosti s mou matkou, babičkou dětí. Pracuji, já i moje matka jsme nyní bohužel v insolvenci. Současná partnerka je na rodičovské dovolené, čekáme další přírůstek do rodiny.

Anička je moc hodná, ráda kreslí, jezdí na kole, chce mé přítelkyni a babičce pomáhat vařit jídlo, zkouší věšet prádlo. Ve škole má asistentku, kterou má moc ráda. Na vysvědčení měla tři trojky, musíme jí s učením a přípravou do školy pravidelně pomáhat. Anička nosí brýle, což s sebou přináší další výdaje.

Anička s bráškou Adámkem mají společný pokoj, ve kterém jsem kdysi jako dítě vyrůstal. Snažíme se pomalu vybudovat jim tu hezké zázemí. Jelikož nemáme dostatek finančních prostředků, prosíme Patrona dětí o pomoc s nákupem postele s matrací a pracovní židličky. Za jakoukoliv pomoc budeme všichni u nás doma moc vděční.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Rodiny v nouzi
Zbývá 5 dní
Školkovné a stravné pro Danečka
5,096 Kč
Cílová částka 6,966 Kč
Podpořit příběh
Rodiny v nouzi
Zbývá 6 dní
Rodiny v nouzi
Zbývá 11 dní
Školní obědy pro učenlivou Livii
1,500 Kč
Cílová částka 5,000 Kč
Podpořit příběh