Postel a pracovní židlička pro prvňáčka Adámka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel s matrací a pracovní židličku; dar zajišťuje MaxMax

Obrázek daru
Jitka  Uhlířová, DiS.
Patron příběhu

Jitka Uhlířová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Adámka znám od letošního roku ze svého povolání sociální pracovnice. Adam je nesmělý chlapec, když se ale otrká, tak je z něj rázem hravý, povídavý kluk, co umí i lupmačit. Tatínek převzal děti do své péče od jejich matky v roce 2017. Prostředí, ve kterém děti vyrůstají je velmi skromné a rodina nemá mnoho finančních prostředků. V novém bydlišti chybí vybavení Adámkova i Aniččina pokoje. Potřebují postele s matracemi a zázemí ke školní přípravě. Adam v září nastupuje do první třídy, tatínkovi tedy přibydou další náklady. Doporučila jsem mu proto oslovit Patrona dětí a pevně věřím, že budou mít štěstí a jejich sbírka se naplní.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,908 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh budoucího prvňáčka Adámka

Adam a Anička žijí se mnou - svým tatínkem, mojí přítelkyní a našimi dvěma dětmi. Jejich maminka se o ně nemohla starat, proto jsou oba od roku 2017 v mé péči. Žijeme na vesnici ve společné domácnosti s mou matkou, babičkou dětí. Pracuji, já i moje matka jsme nyní bohužel v insolvenci. S partnerkou čekáme další přírůstek do rodiny.

Adámek půjde v září do první třídy. Je to energický kluk, občas trochu hyperaktivní. Proto se snažím mít ho k práci, která ho se mnou zatím moc baví. Pomáhá mi se dřevem, hrabe trávu. Do školy se Adam těší, snad to bude zvládat a nebude moc chybět, protože ho trápí astma.

Adam má v domě společný pokojík s Aničkou. Jako dítě jsem v něm vyrůstal i já. Snažíme se pomalu vybudovat tu oběma hezké zázemí. Jelikož nemáme dostatek finančních prostředků, prosíme Patrona dětí o pomoc s nákupem postele, matrace a pracovní židle. Za jakoukoliv vaši pomoc předem moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě