Postel pro Andrejku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel s matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Zuzana Palová
Patron příběhu

Zuzana Palová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Andrejčinou rodinou spolupracuji v rámci služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. S kolegyní do rodiny pravidelně docházíme a pomáháme jim řešit problémy, které nejsou schopní zvládat vlastními silami. Jedním z problémů, kterým rodina čelí, je nedostatek financí na dovybavení jejich stávajícího bydlení. Děti zatím nemají vlastní postele a spí na zemi na matracích, ráno jsou tak často nevyspalé a přes den unavené. Zaslouží si kvalitní spánek, který jim dodá energii do celého dne, proto na tomto místě prosím o příspěvek na postel pro Andrejku. Pomoc si tahle malá princezna zaslouží.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Příběh Andrejky a její velké rodiny

Sedmiletá Andrejka je hravá holčička, pyšná na svoji sbírku panenek Barbie. S rodiči a jedenácti sourozenci se nedávno přestěhovala z města na vesnici, do rodinného domku, který její maminka s tatínkem postupně zařizují. Bohužel jsou však výrazně omezeni financemi.

Rodiče svým 12 dětem dokáží zajistit to nejnutnější, se stěhováním se ale jejich výdaje výrazně zvýšily, a jim teď schází peníze na pořízení postele pro Andrejku. Ta tak zatím spí na matraci na zemi. Protože však rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší, rozhodli se zkusit své štěstí a požádat o příspěvek na postel Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě