společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Postel pro Karin, Tamarku a Dominika

Zpětná vazba

Tři spokojení sourozenci mají vytouženou postel

Krásný den, jménem tří sourozenců i projektu Patron dětí bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za Váš finanční dar na pomoc příběhu: Postel pro Karin, Tamarku a Dominika Vaše pomoc vykouzlila spokojený úsměv ve tvářích dvojčat Tamarky a Karin i jejich nerozlučného brášky Dominika.

Číst dále ⟶
Přispívali jste na

patrové dvojlůžko; dar zajišťuje Maxmax.cz

Jitka  Uhlířová, DiS.
Patron příběhu

Jitka Uhlířová, DiS.

sociální pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Rodinu znám od roku 2015, kdy jsem s nimi začala spolupracovat jako jejich klíčová pracovnice. Maminka se sama stará o 5 dětí, se kterými žije v bytě 2+1. Otec od rodiny odešel. Maminka dětem denně vaří, pomáhá jim s přípravou do školy, s láskou o ně pečuje. Prostředí jejich domácnosti je chudší, všude je ale perfektně uklizeno. V malém bytě by chtěl mít každý svůj prostor nebo alespoň svoji postel. Maminka by si tak přála patrovou dvojpostel, bohužel ji ale dětem koupit nemůže. Proto žádá o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 14,745 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh sourozenců, které vychovává maminka samoživitelka

Tamarka a Karin jsou šestiletá dvojčata, která bez sebe neudělají ani krok. Zdatným parťákem ve všech lumpárnách je pak jejich osmiletý bráška Dominik. Děvčata a Dominik mají ještě dva sourozence a společně s maminkou bydlí v malém bytě 2+1.

Maminka chodí do práce a snaží se všechno sama zvládnout. Poté, co od nich odešel tatínek, jí ani nic jiného nezbývá. Momentálně však stojí před problémem, jak dětem sehnat pořádné postele. Karin, Tamarka a Dominik totiž spí buď na matracích na zemi, nebo se mačkají se svými sourozenci na dvou postelích. Do dětského pokoje by byla ideální patrová dvojpostel, v jejíž spodní části by úřadovala děvčata, horní lůžko by se pak stalo Dominikovým královstvím. Taková postel ale stojí bezmála 15 000 korun, které maminka ze svého platu nedokáže našetřit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Rodiny v nouzi
Zbývá 6 dní
Rodiny v nouzi
Zbývá 7 dní
Denní stacionář pro Péťu
9,700 Kč
Cílová částka 22,000 Kč
Podpořit příběh
Rodiny v nouzi
Zbývá 7 dní
Anežce na obědy ve školce
0 Kč
Cílová částka 1,792 Kč
Podpořit příběh