Postel pro malého "opraváře" Martínka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel včetně matrace a úložného prostoru; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Libuše  Tandlerová
Patron příběhu

Libuše Tandlerová

lékařka

Komentář patrona

Jsem Martínkova ošetřující lékařka a znám ho od narození. Martínek je šikovný chlapeček a jeho maminka se o něj moc hezky stará. Nyní potřebuje pomoci s pořízením postele, kterou její syn nutně potřebuje. Na Martínkovu výchovu je sama a její finanční situace není dobrá, proto bude vděčná za jakýkoli příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,567 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Martínka

Dvouletý Martínek je přátelský a usměvavý kluk, který mi nadšeně pomáhá s úklidem i vařením. Rád se také přehrabuje v bedně s nářadím. To potom důležitě chodí po našem malém bytě a všechno v něm „opravuje“. Miluje ale i plavání, společnost jiných dětí a zvířata.

Martínek se narodil o něco dříve a strávil měsíc a půl v inkubátoru. Každý den jsem za ním chodila a říkala mu, že s námi jeho tatínek není, ale že udělám vše, co je v mých silách, aby byl šťastný a měl krásné dětství. Teď se však bojím, že možná nebudu schopná tento slib splnit.

Martínek už odrostl své dětské postýlce a potřebuje postel pro velké kluky. V postýlce už není rád, protože v ní spí na proleželé matraci, často z ní utíká. Já si ale v žádném případě nemůžu novou postel dovolit, proto moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě